Facebook
Facebook
Opinie
Opinie
Blog
Blog
Instagram
Instagram

Bezpieczna wizyta


Bezpieczna wizyta

Szanowny pacjencie, dołożyliśmy wszelkich starań, aby wizyty w naszym gabinecie były dla Ciebie oraz dla Nas bezpieczne. Koniecznie zapoznaj się z tym co My robimy oraz z tym co Ty możesz zrobić dla naszego wspólnego bezpieczeństwa. 

Co My robimy dla naszego wspólnego bezpieczeństwa?

Bezpieczna wizyta u trychologa, bezpieczny lekarz

1. Dbamy o higienę pomieszczeń oraz usług

 

Podjęliśmy wszelkie kroki, aby zapewnić higienę w gabinetach zabiegowych oraz innych pomieszczeniach w naszym gabinecie:

  • Codziennie przeprowadzamy dezynfekcję gabinetów lampą UV-C, która nieodwracalnie niszczy wirusy oraz bakterie z wszelkich powierzchnie oraz powietrza. 
  • Każdy gabinet wyposażony jest  w tunelowy sterylizator powietrza, pracujący w trybie ciągłym. Dzięki czemu podczas każdej wizyty w gabinecie w którym przebywa pacjent powietrze na bieżąco jest dezynfekowane. Sterylizator niszczy wszelkiego rodzaju mikroorganizmy (bakterie oraz wirusy) w otaczającym nas powietrzu. 
  • Po wizycie każdego pacjenta dezynfekujemy gabinet w którym przebywał. Zachowujemy odpowiednie przerwy między wizytami  celu higienicznego przygotowania gabinetów do przyjęcia kolejnego pacjenta. 
  • Do dezynfekcji rąk, skóry, powierzchni oraz narzędzi stosujemy tylko certyfikowanych preparatów
  • Do obsługi pacjenta wykorzystujemy w maksymalnym zakresie jednorazowe materiały. Ograniczamy używanie narzędzi wielokrotnego użytku. Jeśli jest taka potrzeba, narzędzia wielokrotnego użytku są starannie dezynfekowane oraz sterylizowane po każdym pacjencie. 

 

2. Zapewniamy ochronę osobistą personelu

Personel naszego gabinetu podczas pracy wyposażony jest w maski zakrywające usta oraz nos, ochronę oczu (gogle/okulary/przyłbice), fartuchy ochronne z długim rękawem oraz rękawiczki. 

 

3. Zapewniamy ochronę osobistą pacjentom

Każdy pacjent korzystający z naszych usług przebywa w gabinecie w maseczce zakrywającej usta oraz nos. Bezpośrednio po wejściu do gabinetu zakłada obuwie ochronne, dezynfekuje dłonie oraz zakłada  jednorazowe rękawiczki ochronne. 

 

4. Dbamy o bezpieczeństwo wszystkich pacjentów przebywających w gabinecie

Przed każdą wizytą w dniu wizyty lub maksymalnie 24 godziny przed wizytą przeprowadzamy telefoniczny wywiad z każdym umówionym pacjentem, celem wykluczenia objawów infekcji. Wykonujemy pomiar ciała każdemu pacjentowi niezwłocznie po przyjściu do gabinetu. Przyjmujemy tylko pacjentów wcześniej umówionych bez jakichkolwiek objawów infekcji. Ograniczamy czasowo przebywanie pacjentów w przestrzeni recepcyjnej. Dbamy o to, aby pacjenci nie przebywali wspólnie w przestrzeni recepcyjnej.

 

5. Umożliwiamy pacjentom telekonsultacje oraz wideokonsultacje trychologiczne oraz dermatologiczne. 

Każdy pacjent chcący skorzystać z naszych porad ma możliwość umówienia się na wizytę w formie wideokonsultacji lub telekonsultacji do trychologa-dermatologa oraz trychologa- kosmetologa.

6. Wyposażyliśmy drzwi w klamki bezdotykowe

 

Drogi pacjencie! Co Ty możesz zrobić dla naszego wspólnego bezpieczeństwa?

bezpieczny pacjent

1. Przyjdź na wizytę sam, bez osób towarzyszących 

Dla bezpieczeństwa naszych pacjentów oraz naszego personelu dbamy o to, aby ilość osób przebywających w naszym gabinecie była ograniczona do niezbędnego minimum. Na teren gabinetu razem z osobą towarzyszącą może wejść tylko osoba niepełnoletnia. 

 

2. Zastosuj środki ochrony osobistej niezwłocznie po przyjściu do gabinetu

Przyjdź do gabinetu w maseczce ochronnej oraz bezzwłocznie zastosuj wszystkie środki ochronne dostępne w gabinecie (załóż obuwie ochronne, zdezynfekuj dłonie, załóż rękawiczki). Wizyty będą realizowane tylko u pacjentów wyposażonych w środki ochrony osobistej.

 

3. Umawiaj się na wizyty telefonicznie oraz telefonicznie pytaj o naszą ofertę

W okresie zagrożenie epidemicznego nie przychodź osobiście do gabinetu w celu zapytania o usługę lub umówienia się na termin wizyty. Nie mamy możliwości przyjmowania pacjentów nieumówionych nawet na obszar recepcji. Na wszystkie Twoje pytania odpowiemy telefonicznie. Telefonicznie możesz umówić termin wizyty jak również wybierając rejestrację on-line. 

 

4. Jeśli jest to możliwe wybierz opcję bezgotówkowej płatności za usługi

Możesz zapłacić za usługę kartą płatniczą lub wykonać przelew przed wizytą. 

 

5. Zachowaj dystans od osób pracujących w recepcji

Jeśli przebywasz na terenie recepcji ogranicz wymianę słowną z osobą obsługującą recepcję do niezbędnego minimum. Zachowaj dystans w miarę możliwości minimum 2 m od recepcjonistki. 

 

6. Przychodź na umówioną usługę punktualnie 

Nie będziemy mieli możliwości przyjęcia Cię, jeśli przyjdziesz za późno, ponieważ opóźnienia uniemożliwią nam zachowanie wymaganych przerw między kolejnymi pacjentami, przeznaczonych na dezynfekcję gabinetu dla kolejnego pacjenta. Pamiętaj również, że zbyt wczesne przybycie na wizytę również zaburzy organizację naszej pracy. Punktualne zgłaszanie się na wizyty umożliwi nam organizację bezpiecznych wizyt. 

 

7. Podczas wizyty ogranicz wymianę słowną z naszym personelem do niezbędnego minimum wymaganego do prawidłowego przeprowadzenia wizyty oraz zabiegu

Odpowiadaj krótko i konkretnie na pytania zadane przez nasz personel. Zrezygnuj z udzielania informacji, które nie są potrzebne do przeprowadzenia wizyt oraz zabiegów. Historię z wakacji oraz  przemiłe rozmowy podczas zabiegów, zostawmy na lepsze czasy 🙂 

 

8. Nie zgłaszaj się na wizytę z objawami infekcji lub jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia 

Spodziewaj się telefonu za naszego gabinetu dzień przed lub w dniu umówionej wizyty celem potwierdzenia wizyty oraz udzielenia odpowiedzi na pytania zawarte w naszej ankiecie eliminującej przyjmowanie pacjentów mających jakiekolwiek objawy infekcji. Odpowiedz na pytania zadane przez nasz personel w formie telefonicznego wywiadu zgodnie z prawdą. Jeśli źle się czujesz przełóż wizytę na nowy termin zachowując przerwę minimum 14 dni. 

 

Drodzy pacjenci, Dziękujemy za zrozumienie!

Postępując odpowiedzialnie wspólnie stwarzamy Bezpieczną Wizytę

Zespół Centrum Zdrowego Włosa