Włosy są papierkiem lakmusowym naszego organizmu

Zdrowe, bujne włosy są symbolem piękna i odzwierciedleniem zdrowia naszego organizmu. Dodają nam urody i pewności siebie. Obecny styl życia, przewlekły stres, niezdrowa żywność oraz nieodpowiednia pielęgnacja, często wpływają jednak na pogorszenie ich stanu oraz stanu skóry głowy.

Jeśli pragniecie Państwo poprawić jakość swoich włosów i stanu skóry głowy, zachować ich młodość i piękno na zawsze oraz dobrać odpowiednią dla nich pielęgnację w gabinecie trychologii kosmetycznej Centrum Zdrowego Włosa otrzymacie fachową pomoc oraz poradę.

 • Zespół specjalistów
  Przyjazna atmosfera
  Profesjonalny gabinet
  Najlepsze kosmetyki

  O Gabinecie Trychologicznym


  Centrum Zdrowego Włosa w Krakowie

  Gabinet trychologiczny Centrum Zdrowego Włosa wykorzystuje osiągnięcia współczesnej kosmetologii oraz dermatologii do walki z problemami owłosionej skóry głowy i włosów w celu poprawy ich stanu i jakości oraz w celu zachowania młodości i zdrowia włosów. Oferujemy Państwu szereg zabiegów likwidujących lub minimalizujących problemy ze skórą głowy i włosami takich jak: wypadanie włosów, łupież, łojotok, sucha skóra głowy, łojotokowe zapalenie skóry głowy, atopowe zapalenie skóry głowy, zniszczone włosy jak również zabiegi poprawiające jakość skóry głowy i włosów oraz zabiegi anti-aging na włosy i skórę głowy.

  Nasi specjaliści w zakresie trychologii kosmetycznej oraz medycznej wykonują badanie skóry głowy (mikroskopową analizę rodzaju skóry głowy i włosów), dobierają indywidualną kurację domową oraz wykonują szereg zabiegów likwidujących lub minimalizujących problemy ze skórą głowy i włosami. Tak przeprowadzona pielęgnacja oraz kuracja, indywidualnie dobrana do Państwa potrzeb, pozwala na przywrócenie zdrowia włosom i zachowanie ich piękna na długie lata.

  Nasi specjaliści

  mgr EDYTA PAWLUŚ właściciel, trycholog kosmetyczny, kosmetolog

  Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku kosmetologia oraz Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku biologia. Współzałożyciel oraz Członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. W Centrum Zdrowego Włosa zajmuję się analizą rodzaju skóry głowy i włosów oraz wykonywaniem zabiegów z zakresu kosmetologii trychologicznej.

  "Od kilku lat profesjonalnie zajmuje się kosmetologią trychologiczną. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku biologia, studia licencjackie na kierunku kosmetologia oraz studia podyplomowe z dietetyki. Wiedza, którą zdobyłam na studiach, na licznych szkoleniach dermotrychologicznych oraz podczas pracy w gabinecie kosmetologii trychologicznej pozwalają mi na holistyczne podejście do profesjonalnej pielęgnacji skóry głowy i włosów, zarówno zdrowej jak i tej z problemami.

  Współpracuję z polskimi jak i zagranicznymi producentami leczniczych dermokosmetyków do skóry głowy i włosów takimi jak InterFragrances oraz Andre Zagozda, co pozwala mi na lepsze poznanie składników kosmetyków, ich działania oraz dostosowania do potrzeb skóry głowy i włosów. W swojej pracy w gabinecie kosmetologii trychologicznej współpracuje z lekarzem dermatologiem oraz endokrynologiem, dzięki czemu pielęgnacja problematycznej skóry głowy i włosów jest podparta leczeniem farmakologicznym wewnętrznej przyczyny problemu, co pozwala na uzyskanie upragnionych rezultatów w relatywnie krótkim czasie.

  Swoją wiedzę w dziedzinie kosmetologii trychologicznej pogłębiam uczestnicząc systematycznie w kongresach oraz szkoleniach. Jestem współzałożycielem oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, dbającego o rozwój i jakość usług kosmetologii trychologicznej w Polsce. Największą satysfakcję sprawiają mi zadowoleni klienci, którzy dzięki mojej pomocy posiadają zdrowe i mocne włosy".

  mgr JAGODA BURIAN-ŚRODA
  trycholog kosmetyczny, kosmetolog

  Absolwentka studiów magisterskich Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku kosmetologia. Studia zakończyła obroną pracy magisterskiej na temat „Wpływu hormonów na włosy i skórę głowy” z oceną bardzo dobrą.

  Członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Pasjonatka zabiegów z wykorzystaniem aparatury kosmetologicznej oraz ekspert z zakresu składów chemicznych kosmetyków. Wiedza ta przekłada się na umiejętność doskonałego doboru rodzaju pielęgnacji, jak i zabiegów do danego problemu. Swoją pasję do kosmetologii trychologicznej rozwija uczestnicząc w kongresach oraz szkoleniach.

  W Centrum Zdrowego Włosa zajmuje się analizą skóry głowy i włosów oraz wykonywaniem zabiegów z zakresu kosmetologii trychologicznej.

  dr n. med. MAGDALENA
  WAWRZYNKIEWICZ
  dermatolog

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz International Dermoscopy Society. Brała udział w wielu krajowych i międzynarodowych szkoleniach dotyczących dermatoskopowej oceny zmian skórnych. Posiada certyfikaty i dyplomy potwierdzające umiejętności z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Stale aktualizuje swoją wiedzę aktywnie uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych konferencjach i szkoleniach.

  W Centrum Zdrowego Włosa zajmuje się farmakologicznym leczeniem chorób skóry głowy i włosów, wykonywaniem mezoterapii igłowej na skórze głowy jak również: dermatoskopią, udzielaniem porad dermatologicznych oraz zabiegami z zakresu medycyny estetycznej.

  mgr KINGA KŁECZEK-RÓG
  Dietetyk, specjalista ds. żywienia i suplementacji człowieka, diagnosta laboratoryjny.

  Absolwentka studiów magisterskich Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Analityka Medyczna oraz studiów podyplomowych Żywienie w zdrowiu i chorobie na Uniwersytecie Jagiellońskim. W swojej praktyce zawsze skupia się na całościowym podejściu do organizmu oraz edukacji żywieniowej. Zalecenia dostosowuje do indywidualnych potrzeb.

  Regularnie zdobywa odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach. Specjalizuje się w diagnostyce laboratoryjnej, nutrigenetyce, schorzeniach autoimmunologicznych, manifestujących się problemami skórnymi czy wypadaniem włosów, szczególną uwagę poświęca analizie pierwiastkowej włosa.

  W Centrum Zdrowego Włosa udziela konsultacji żywieniowych, układa spersonalizowane zalecenia dietetyczne oraz jadłospis. Opisuje i interpretuje wyniki Analizy Pierwiastkowej Włosów. Zajmuje się problemami skórnymi typu łuszczyca, AZS, ŁZS, wypadanie włosów oraz zaburzeniami endokrynologicznymi, dbając o prawidłowe odżywienie organizmu, po przez dobór diety oraz suplementacji.

  lek. med. TOMASZ BRZOSKWINIA

  Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Lekarskim.

  Obecnie w trakcie specjalizacji z Chirurgi Plastycznej. Uczestniczył w wielu zjazdach, szkoleniach i sympozjach, posiada certyfikaty i dyplomy potwierdzające umiejętności z zakresu: przeszczepów włosów S.A.F.E.R., implantacji włosów NIDO oraz medycyny estetycznej. Stale dba o aktualizację swojej wiedzy medycznej, aktywnie uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych konferencjach i szkoleniach.

  W Centrum Zdrowego Włosa w głównej mierze zajmuje się leczeniem ubytków owłosienia na skórze głowy za pomocą przeszczepów mieszków włosowych metodą FUE z zastosowaniem technologii S.A.F.E.R. oraz rekonstrukcją owłosienia implantami włosów NIDO.

  lic. NATALIA KUKLIŃSKA
  trycholog kosmetyczny, kosmetolog

  W Centrum Zdrowego Włosa zajmuje się diagnostyką endokrynologicznych przyczyn utraty włosów oraz występowania owłosienia typu męskiego u kobiet (hirsutyzmu).

  Studentka ostatniego roku studiów magisterskich Wydziału Farmeceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku kosmetologia. Absolwentka studiów licencjackich w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku kosmetologia.

  Swoją wiedzę poszerza poprzez udział w szkoleniach i konferencjach naukowych, nieustannie poszukując nowych rozwiązań.

  Pasjonatka kosmetologii ze szczególnym uwzględnieniem trychologii, receptury preparatów oraz pielęgnacji skóry. Codziennie, stawiając sobie nowe wyzwania, bardzo indywidualnie i holistycznie podchodzi do pracy z każdym klientem gabinetu. Wiedzę zdobytą na konferencjach i na studiach z powodzeniem wykorzystuje podczas doboru zabiegów i pielęgnacji. W Centrum Zdrowego Włosa zajmuje się wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetologii trychologicznej oraz doradztwem odnośnie pielęgnacji dla osób borykających się z problemami skóry głowy i włosów.  lek. med. MAGDALENA STEC-POLAK
  dermatolog

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku lekarskim oraz studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.

  Aktualnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z dermatologii i wenerologii.

  W Centrum Zdrowego Włosa wykonuje lekarskie konsultacje trychologiczne oraz zajmuje się farmakologicznym leczeniem chorób skóry głowy i włosów, wykonywaniem zabiegów mezoterapii igłowej i osocza bogatopłytkowego na skórze głowy, jak również udzielaniem porad dermatologicznych.  mgr EWELINA DZIEDZIC-SETLAK
  trycholog kosmetyczny, kosmetolog

  Absolwentka studiów magisterskich Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego orz studiów licencjackich w Małopolskiej Wyższej Szkole Zawodowej na kierunku kosmetologia. Skrupulatnie dobiera oraz wykonuje zabiegi kosmetyczne w obszarze problematycznej skóry głowy oraz z pasją dostosowuje specjalistyczną pielęgnację dla osób z problemami skóry głowy i włosów. Swoje zainteresowanie trychologią rozwija poprzez ciągłą uczestnictwo w szkoleniach oraz kongresach trychologicznych.

  W Centrum Zdrowego Włosa zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu kosmetologii trychologicznej oraz doradztwem odnośnie pielęgnacji dla osób borykających się z problemami skóry głowy.