Facebook
Facebook
Opinie
Opinie
Blog
Blog

Włosy są papierkiem lakmusowym naszego organizmu

Zdrowe, bujne włosy są symbolem piękna i odzwierciedleniem zdrowia naszego organizmu. Dodają nam urody i pewności siebie. Obecny styl życia, przewlekły stres, niezdrowa żywność oraz nieodpowiednia pielęgnacja, często wpływają jednak na pogorszenie ich stanu, gęstości jak również kondycji skóry głowy.

Jeśli pragniecie Państwo poprawić jakość swoich włosów oraz stanu skóry głowy, zlikwidować problem nadmiernej utraty włosów jak również zachować młodość i piękno swoich włosów zapraszamy do gabinetu trychologicznego Centrum Zdrowego Włosa w Krakowie. Nasz zespół trychologów składający się z lekarzy, kosmetologów oraz dietetyka dołoży wszelkich starań, aby skutecznie Państwu pomóc. W Centrum Zdrowego Włosa otrzymacie Państwo fachową pomoc oraz poradę.

 • Zespół specjalistów
  Przyjazna atmosfera
  Profesjonalny gabinet
  Najlepsze kosmetyki

  O Gabinecie Trychologicznym


  Centrum Zdrowego Włosa w Krakowie

  Gabinet trychologiczny Centrum Zdrowego Włosa w Krakowie to centrum medyczne, które od wielu lat specjalizuje się w leczeniu łysienia, leczeniu wypadania włosów oraz wszelakich chorób skóry głowy. Nasz zespół stanowią: lekarz dermatolog trycholog, trycholog kosmetolog, dietetyk oraz chirurg. Współpraca dermatologa z kosmetologiem, dietetykiem oraz chirurgiem pozwala na kompleksową diagnostykę, leczenie chorób włosów oraz skóry głowy jak i specjalistyczną pielęgnację.

  Oferujemy naszym pacjentom: doświadczony personel, bezpieczeństwo i fachowość wykonywanych usług, certyfikowane medyczne urządzenia diagnostyczne oraz zabiegowe. Nasi specjaliści w zakresie trychologii medycznej oraz kosmetycznej wykonują szereg badań pozwalających na zdiagnozowanie problemów z którymi pacjenci się do nas zgłaszają, zlokalizowanie przyczyny tych problemów oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia zarówno w postaci leków farmakologicznych, zabiegów jak i specjalistycznej pielęgnacji. Kładziemy ogromny nacisk na współpracę całego zespołu, tak aby każdy pacjent otrzymał adekwatną do swoich problemów pomoc i poradę.

  Dermatolog wdraża leczenie farmakologiczne i zabiegi medyczne. Kosmetolog wykonuje szereg zabiegów kosmetycznych likwidujących lub minimalizujących problemy ze skórą głowy i włosami oraz dobiera odpowiednią pielęgnację domową. Dietetyk dba o zrównoważona dietę oraz indywidualną suplementację naszych pacjentów, którą wdraża na podstawie wyników analizy pierwiastkowej włosów, a chirurg zajmuje się uzupełnieniem ubytków włosów. Tak przeprowadzone leczenie, indywidualnie dostosowane do Państwa potrzeb, pozwala na przywrócenie zdrowia włosom i zachowanie ich piękna na długie lata.

  Nasi specjaliści


  mgr EDYTA PAWLUŚ właściciel, trycholog kosmetyczny, kosmetolog

  Kosmetolog, trycholog, biolog. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku biologia oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku kosmetologia. Stworzyła centrum medyczne Centrum Zdrowego Włosa, aby zapewnić kompleksową pomoc osobom borykającym się z wypadaniem włosów, łysieniem oraz chorobami skóry głowy. W swojej pracy przykłada ogromną wagę do współpracy lekarzy z kosmetologami oraz dietetykiem, tak aby każdy pacjent zgłaszający się do Centrum Zdrowego Włosa, niezależnie od swojego problemu, otrzymał fachową pomoc. Zajmuje się trychologią od 2010 roku. Jest współzałożycielem Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, prowadzi szkolenia z zakresu trychologii oraz wykłady na kongresach trychologicznych, dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

  W Centrum Zdrowego Włosa zajmuję się badaniem skóry głowy i włosów oraz zabiegami z zakresu kosmetologii trychologicznej. Ceniona przez pacjentów za empatię, zrozumienie, wieloletnie doświadczenie oraz fachowość.

  mgr JAGODA BURIAN-ŚRODA
  trycholog kosmetyczny, kosmetolog

  Kosmetolog. Trycholog. Absolwentka studiów magisterskich Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku kosmetologia. Autorka pracy magisterskiej o tematyce "Wpływ hormonów na włosy i skórę głowy", oraz artykułów branżowych. Swoją wiedzę stale poszerza uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach, kongresach oraz analizując bieżącą literaturę naukową.

  W sposób indywidualny i kompleksowy podchodzi do każdej osoby zgłaszającej się do niej z problemem. Trudne zagadnienia potrafi wytłumaczyć w sposób przystępny, a swoją dociekliwością i zaangażowaniem stara się pomóc każdej osobie. Dzięki współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin dostosowuje kurację do indywidualnych potrzeb.

  W Centrum Zdrowego Włosa zajmuje się przeprowadzaniem analizy skóry głowy i włosów, udzielaniem konsultacji, oraz wykonywaniem zabiegów z zakresu kosmetologii trychologicznej. Specjalizuje się w problemach ze skórą głowy, wypadaniem włosów, łysieniem oraz doborem odpowiedniej dostosowanej do osoby pielęgnacji. Ekspert z zakresu składów chemicznych kosmetyków. Wiedza ta przekłada się na umiejętność doskonałego doboru planu kuracji, rodzaju pielęgnacji, jak i zabiegów do danych problemów.

  dr n. med. MAGDALENA
  WAWRZYNKIEWICZ
  dermatolog - trycholog

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalista dermatologii oraz wenerologii. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz International Dermoscopy Society. Brała udział w wielu krajowych i międzynarodowych szkoleniach dotyczących dermatoskopowej oceny zmian skórnych oraz trichoskopii. Posiada certyfikaty i dyplomy potwierdzające umiejętności z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Stale aktualizuje swoją wiedzę aktywnie uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych konferencjach i szkoleniach.

  Dr Magdalena Wawrzynkiewicz w Centrum Zdrowego Włosa od lat zajmuje się farmakologicznym leczeniem chorób skóry głowy i włosów, udziela lekarskich porad trychologicznych jak również wykonuje zabiegi medyczne hamujące wypadanie włosów oraz łysienie takie jak: mezoterapia igłowa na skórze głowy, osocze, fibryna jak również zabiegi Regenera Activa . Udziela również w naszym gabinecie wszelakich porad dermatologicznych, wykonuje dermatoskopię oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej twarzy i ciała. Wieloletnia praca w Centrum Zdrowego Włosa, kontakt z wieloma pacjentami borykającymi się z problemami łysienia, wypadania włosów oraz problemami skóry głowy pozwoliły jej na zdobycie sporego doświadczenia w leczeniu problemów trychologicznych.

  mgr KINGA KŁECZEK-RÓG
  Dietetyk, specjalista ds. żywienia i suplementacji człowieka, diagnosta laboratoryjny.

  Absolwentka studiów magisterskich Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Analityka Medyczna oraz studiów podyplomowych Żywienie w zdrowiu i chorobie na Uniwersytecie Jagiellońskim. W swojej praktyce zawsze skupia się na całościowym podejściu do organizmu oraz edukacji żywieniowej. Zalecenia dostosowuje do indywidualnych potrzeb.

  Regularnie zdobywa odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach. Specjalizuje się w diagnostyce laboratoryjnej, nutrigenetyce, schorzeniach autoimmunologicznych, manifestujących się problemami skórnymi czy wypadaniem włosów, szczególną uwagę poświęca analizie pierwiastkowej włosa.

  W Centrum Zdrowego Włosa udziela konsultacji żywieniowych, układa spersonalizowane zalecenia dietetyczne oraz jadłospis. Opisuje i interpretuje wyniki Analizy Pierwiastkowej Włosów. Zajmuje się problemami skórnymi typu łuszczyca, AZS, ŁZS, wypadanie włosów oraz zaburzeniami endokrynologicznymi, dbając o prawidłowe odżywienie organizmu, po przez dobór diety oraz suplementacji.

  lek. med. TOMASZ BRZOSKWINIA

  Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Lekarskim.

  Obecnie w trakcie specjalizacji z Chirurgi Plastycznej. Uczestniczył w wielu zjazdach, szkoleniach i sympozjach, posiada certyfikaty i dyplomy potwierdzające umiejętności z zakresu: przeszczepów włosów S.A.F.E.R., implantacji włosów NIDO oraz medycyny estetycznej. Stale dba o aktualizację swojej wiedzy medycznej, aktywnie uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych konferencjach i szkoleniach.

  W Centrum Zdrowego Włosa w głównej mierze zajmuje się leczeniem ubytków owłosienia na skórze głowy za pomocą przeszczepów mieszków włosowych metodą FUE z zastosowaniem technologii S.A.F.E.R. oraz rekonstrukcją owłosienia implantami włosów NIDO.  mgr NATALIA KUKLIŃSKA
  trycholog kosmetyczny, kosmetolog

  Absolwentka studiów magisterskich Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku kosmetologia oraz studiów licencjackich na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku kosmetologia. Pasjonatka kosmetologii ze szczególnym uwzględnieniem trychologii, receptury preparatów oraz pielęgnacji skóry.Swoją wiedzę poszerza poprzez udział w szkoleniach i konferencjach naukowych, nieustannie poszukując nowych rozwiązań.

  W Centrum Zdrowego Włosa zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu trychologii, udzielaniem konsultacji i porad trychologicznych oraz profesjonalnym doradztwem odnośnie pielęgnacji skóry głowy oraz włosów osobom borykającym się z problemami wypadania włosów, łysienia oraz wszelkiego rodzaju problemami skórnymi. Codziennie, stawiając sobie nowe wyzwania, bardzo indywidualnie i holistycznie podchodzi do pracy z każdym klientem gabinetu. Wiedzę zdobytą na konferencjach i na studiach z powodzeniem wykorzystuje podczas doboru zabiegów i pielęgnacji.  lek. med. MAGDALENA STEC-POLAK
  dermatolog - trycholog

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku lekarskim oraz studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Aktualnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z dermatologii i wenerologii.

  W Centrum Zdrowego Włosa wykonuje lekarskie konsultacje trychologiczne oraz zajmuje się farmakologicznym leczeniem chorób skóry głowy i włosów, wykonuje również szereg zabiegów medycznych hamujących problem wypadania włosów oraz łysienia takich jak:mezoterapia igłowa, karboksyterapia, osocze czy też fibryna na skórę głowy. Ponadto udziela wszelakich porad dermatologicznych oraz wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej twarzy i ciała. Dwuletnia praca w Centrum Zdrowego Włosa pozwoliła jej na zdobycie sporego doświadczenia w leczeniu chorób włosów i skóry głowy, posiada również spore doświadczenie w zakresie wykonywania medycznych zabiegów trychologicznych.  mgr EWELINA DZIEDZIC-SETLAK
  trycholog kosmetyczny, kosmetolog

  Absolwentka studiów magisterskich Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów licencjackich w Małopolskiej Wyższej Szkole Zawodowej na kierunku kosmetologia. Swoje zainteresowanie trychologią rozwija poprzez ciągłe uczestnictwo w szkoleniach oraz kongresach trychologicznych.

  W Centrum Zdrowego Włosa zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu kosmetologii trychologicznej, udzielaniem kosmetologicznych porad trychologicznych oraz doradztwem odnośnie pielęgnacji włosów i skóry głowy dla osób borykających się z problemami łysienia, wypadania włosów i problemami skórnymi. Skrupulatnie dobiera oraz wykonuje zabiegi kosmetyczne w obszarze problematycznej skóry głowy. Z pasją przekłada swoją wiedzę na praktykę dostosowując specjalistyczną pielęgnację do problemów skóry głowy i włosów oraz pomagając osobom z problemami skóry głowy i włosów. Ceniona przez naszych klientów za anielską cierpliwość, spokój oraz precyzję wykonywanych zabiegów.