Facebook
Facebook
Opinie
Opinie
Blog
Blog

Włosy są papierkiem lakmusowym naszego organizmu

Zdrowe, bujne włosy są symbolem piękna i odzwierciedleniem zdrowia naszego organizmu. Dodają nam urody i pewności siebie. Obecny styl życia, przewlekły stres, niezdrowa żywność oraz nieodpowiednia pielęgnacja, często wpływają jednak na pogorszenie ich stanu, gęstości jak również kondycji skóry głowy.

Jeśli pragniecie Państwo poprawić jakość swoich włosów oraz stanu skóry głowy, zlikwidować problem nadmiernej utraty włosów jak również zachować młodość i piękno swoich włosów zapraszamy do gabinetu trychologicznego Centrum Zdrowego Włosa w Krakowie. Nasz zespół trychologów składający się z lekarzy, kosmetologów oraz dietetyka dołoży wszelkich starań, aby skutecznie Państwu pomóc. W Centrum Zdrowego Włosa otrzymacie Państwo fachową pomoc oraz poradę.

 • Zespół specjalistów
  Przyjazna atmosfera
  Profesjonalny gabinet
  Najlepsze kosmetyki

  O Gabinecie Trychologicznym


  Centrum Zdrowego Włosa w Krakowie

  Gabinet trychologiczny Centrum Zdrowego Włosa w Krakowie wykorzystuje osiągnięcia współczesnej dermatologii, chirurgii oraz kosmetologii do walki z problemami owłosionej skóry głowy i włosów, w celu poprawy ich gęstości i jakości, w celu likwidacji problemów skóry głowy oraz w celu zachowania młodości i zdrowia włosów. Oferujemy Państwu szereg zabiegów likwidujących lub minimalizujących problemy ze skórą głowy i włosami takich jak: wypadanie włosów, łysienie, łupież, łojotok, sucha skóra głowy, łojotokowe zapalenie skóry głowy, atopowe zapalenie skóry głowy, zniszczone włosy jak również zabiegi poprawiające jakość skóry głowy i włosów oraz zabiegi anti-aging na włosy i skórę głowy.

  Nasi specjaliści w zakresie trychologii medycznej oraz kosmetycznej wykonują szereg badań pozwalających na zdiagnozowanie problemów z którymi pacjenci się do nas zgłaszają, zlokalizowanie przyczyny tych problemów oraz wdrożenie odpowiednich do problemów rozwiązań. Dermatolodzy - trycholodzy wdrażają odpowiednie leczenie i medyczne zabiegi trychologiczne. Kosmetolodzy-trycholodzy zaś wykonują szereg zabiegów kosmetycznych likwidujących lub minimalizujących problemy ze skórą głowy i włosami oraz dobierają odpowiednią pielęgnację domową. Tak przeprowadzona pielęgnacja oraz kuracja wspierana niejednokrotnie przez współpracującego z nami dietetyka, indywidualnie dobrana do Państwa potrzeb, pozwala na przywrócenie zdrowia włosom i zachowanie ich piękna na długie lata.

  Nasi specjaliści

  mgr EDYTA PAWLUŚ właściciel, trycholog kosmetyczny, kosmetolog

  Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku kosmetologia oraz Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku biologia. Współzałożyciel oraz Członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. W Centrum Zdrowego Włosa zajmuję się analizą rodzaju skóry głowy i włosów oraz wykonywaniem zabiegów z zakresu kosmetologii trychologicznej.

  "Od kilku lat profesjonalnie zajmuje się kosmetologią trychologiczną. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku biologia, studia licencjackie na kierunku kosmetologia oraz studia podyplomowe z dietetyki. Wiedza, którą zdobyłam na studiach, na licznych szkoleniach dermotrychologicznych oraz podczas pracy w gabinecie kosmetologii trychologicznej pozwalają mi na holistyczne podejście do profesjonalnej pielęgnacji skóry głowy i włosów, zarówno zdrowej jak i tej z problemami.

  Współpracuję z polskimi jak i zagranicznymi producentami leczniczych dermokosmetyków do skóry głowy i włosów takimi jak InterFragrances oraz Andre Zagozda, co pozwala mi na lepsze poznanie składników kosmetyków, ich działania oraz dostosowania do potrzeb skóry głowy i włosów. W swojej pracy w gabinecie kosmetologii trychologicznej współpracuje z lekarzem dermatologiem oraz endokrynologiem, dzięki czemu pielęgnacja problematycznej skóry głowy i włosów jest podparta leczeniem farmakologicznym wewnętrznej przyczyny problemu, co pozwala na uzyskanie upragnionych rezultatów w relatywnie krótkim czasie.

  Swoją wiedzę w dziedzinie kosmetologii trychologicznej pogłębiam uczestnicząc systematycznie w kongresach oraz szkoleniach. Jestem współzałożycielem oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, dbającego o rozwój i jakość usług kosmetologii trychologicznej w Polsce. Największą satysfakcję sprawiają mi zadowoleni klienci, którzy dzięki mojej pomocy posiadają zdrowe i mocne włosy".

  mgr JAGODA BURIAN-ŚRODA
  trycholog kosmetyczny, kosmetolog

  Absolwentka studiów magisterskich Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku kosmetologia. Studia zakończyła obroną pracy magisterskiej na temat „Wpływu hormonów na włosy i skórę głowy” z oceną bardzo dobrą.

  Członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Pasjonatka zabiegów z wykorzystaniem aparatury kosmetologicznej oraz ekspert z zakresu składów chemicznych kosmetyków. Wiedza ta przekłada się na umiejętność doskonałego doboru rodzaju pielęgnacji, jak i zabiegów do danego problemu. Swoją pasję do kosmetologii trychologicznej rozwija uczestnicząc w kongresach oraz szkoleniach.

  W Centrum Zdrowego Włosa zajmuje się analizą skóry głowy i włosów oraz wykonywaniem zabiegów z zakresu kosmetologii trychologicznej.

  dr n. med. MAGDALENA
  WAWRZYNKIEWICZ
  dermatolog - trycholog

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalista dermatologii oraz wenerologii. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz International Dermoscopy Society. Brała udział w wielu krajowych i międzynarodowych szkoleniach dotyczących dermatoskopowej oceny zmian skórnych oraz trichoskopii. Posiada certyfikaty i dyplomy potwierdzające umiejętności z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Stale aktualizuje swoją wiedzę aktywnie uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych konferencjach i szkoleniach.

  Dr Magdalena Wawrzynkiewicz w Centrum Zdrowego Włosa od lat zajmuje się farmakologicznym leczeniem chorób skóry głowy i włosów, udziela lekarskich porad trychologicznych jak również wykonuje zabiegi medyczne hamujące wypadanie włosów oraz łysienie takie jak: mezoterapia igłowa na skórze głowy, osocze, fibryna jak również zabiegi Regenera Activa . Udziela również w naszym gabinecie wszelakich porad dermatologicznych, wykonuje dermatoskopię oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej twarzy i ciała. Wieloletnia praca w Centrum Zdrowego Włosa, kontakt z wieloma pacjentami borykającymi się z problemami łysienia, wypadania włosów oraz problemami skóry głowy pozwoliły jej na zdobycie sporego doświadczenia w leczeniu problemów trychologicznych.

  mgr KINGA KŁECZEK-RÓG
  Dietetyk, specjalista ds. żywienia i suplementacji człowieka, diagnosta laboratoryjny.

  Absolwentka studiów magisterskich Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Analityka Medyczna oraz studiów podyplomowych Żywienie w zdrowiu i chorobie na Uniwersytecie Jagiellońskim. W swojej praktyce zawsze skupia się na całościowym podejściu do organizmu oraz edukacji żywieniowej. Zalecenia dostosowuje do indywidualnych potrzeb.

  Regularnie zdobywa odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach. Specjalizuje się w diagnostyce laboratoryjnej, nutrigenetyce, schorzeniach autoimmunologicznych, manifestujących się problemami skórnymi czy wypadaniem włosów, szczególną uwagę poświęca analizie pierwiastkowej włosa.

  W Centrum Zdrowego Włosa udziela konsultacji żywieniowych, układa spersonalizowane zalecenia dietetyczne oraz jadłospis. Opisuje i interpretuje wyniki Analizy Pierwiastkowej Włosów. Zajmuje się problemami skórnymi typu łuszczyca, AZS, ŁZS, wypadanie włosów oraz zaburzeniami endokrynologicznymi, dbając o prawidłowe odżywienie organizmu, po przez dobór diety oraz suplementacji.

  lek. med. TOMASZ BRZOSKWINIA

  Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Lekarskim.

  Obecnie w trakcie specjalizacji z Chirurgi Plastycznej. Uczestniczył w wielu zjazdach, szkoleniach i sympozjach, posiada certyfikaty i dyplomy potwierdzające umiejętności z zakresu: przeszczepów włosów S.A.F.E.R., implantacji włosów NIDO oraz medycyny estetycznej. Stale dba o aktualizację swojej wiedzy medycznej, aktywnie uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych konferencjach i szkoleniach.

  W Centrum Zdrowego Włosa w głównej mierze zajmuje się leczeniem ubytków owłosienia na skórze głowy za pomocą przeszczepów mieszków włosowych metodą FUE z zastosowaniem technologii S.A.F.E.R. oraz rekonstrukcją owłosienia implantami włosów NIDO.

  mgr NATALIA KUKLIŃSKA
  trycholog kosmetyczny, kosmetolog

  Absolwentka studiów magisterskich Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku kosmetologia oraz studiów licencjackich na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku kosmetologia. Pasjonatka kosmetologii ze szczególnym uwzględnieniem trychologii, receptury preparatów oraz pielęgnacji skóry.Swoją wiedzę poszerza poprzez udział w szkoleniach i konferencjach naukowych, nieustannie poszukując nowych rozwiązań.

  W Centrum Zdrowego Włosa zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu trychologii, udzielaniem konsultacji i porad trychologicznych oraz profesjonalnym doradztwem odnośnie pielęgnacji skóry głowy oraz włosów osobom borykającym się z problemami wypadania włosów, łysienia oraz wszelkiego rodzaju problemami skórnymi. Codziennie, stawiając sobie nowe wyzwania, bardzo indywidualnie i holistycznie podchodzi do pracy z każdym klientem gabinetu. Wiedzę zdobytą na konferencjach i na studiach z powodzeniem wykorzystuje podczas doboru zabiegów i pielęgnacji.  lek. med. MAGDALENA STEC-POLAK
  dermatolog - trycholog

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku lekarskim oraz studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Aktualnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z dermatologii i wenerologii.

  W Centrum Zdrowego Włosa wykonuje lekarskie konsultacje trychologiczne oraz zajmuje się farmakologicznym leczeniem chorób skóry głowy i włosów, wykonuje również szereg zabiegów medycznych hamujących problem wypadania włosów oraz łysienia takich jak:mezoterapia igłowa, karboksyterapia, osocze czy też fibryna na skórę głowy. Ponadto udziela wszelakich porad dermatologicznych oraz wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej twarzy i ciała. Dwuletnia praca w Centrum Zdrowego Włosa pozwoliła jej na zdobycie sporego doświadczenia w leczeniu chorób włosów i skóry głowy, posiada również spore doświadczenie w zakresie wykonywania medycznych zabiegów trychologicznych.  mgr EWELINA DZIEDZIC-SETLAK
  trycholog kosmetyczny, kosmetolog

  Absolwentka studiów magisterskich Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów licencjackich w Małopolskiej Wyższej Szkole Zawodowej na kierunku kosmetologia. Swoje zainteresowanie trychologią rozwija poprzez ciągłe uczestnictwo w szkoleniach oraz kongresach trychologicznych.

  W Centrum Zdrowego Włosa zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu kosmetologii trychologicznej, udzielaniem kosmetologicznych porad trychologicznych oraz doradztwem odnośnie pielęgnacji włosów i skóry głowy dla osób borykających się z problemami łysienia, wypadania włosów i problemami skórnymi. Skrupulatnie dobiera oraz wykonuje zabiegi kosmetyczne w obszarze problematycznej skóry głowy. Z pasją przekłada swoją wiedzę na praktykę dostosowując specjalistyczną pielęgnację do problemów skóry głowy i włosów oraz pomagając osobom z problemami skóry głowy i włosów. Ceniona przez naszych klientów za anielską cierpliwość, spokój oraz precyzję wykonywanych zabiegów.