Facebook
Facebook
Opinie
Opinie
Blog
Blog
Wstecz
07.11.2020 Edyta Pawluś

Konsultacja on-line u trychologa. Jak wygląda i czy ma sens?

W obliczu pandemii wiele osób mających problem z włosami nie korzysta z pomocy specjalistów ze względu na obawę przed wizytą w placówkach medycznych. Szanujemy takie stanowisko, więc stworzyliśmy specjalnie na ten trudny dla nas czas, ofertę konsultacji on-line. Warto wykorzystać czas, który w większości spędzamy obecnie w domu, na kurację i nie odkładać jej na czas kiedy epidemia się skończy. Nikt z nas nie wie jak długo stan ten jeszcze potrwa i czy nasze włosy poczekają.

Dlaczego nie warto czekać?

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do odbycia konsultacji stacjonarnej a martwisz się o stan swoich włosów i skóry głowy, nie warto czekać. Można problem skonsultować on-line i już zacząć działać. Oczywiście do postawienia kluczowej diagnozy potrzebujemy wykonać badanie trichoskopowe , które odbywa się w naszej placówce. Jednak na podstawie zdjęć oraz informacji od Ciebie oraz dzięki naszemu doświadczeniu, już będziemy w stanie wiele powiedzieć na temat twojego problemu i zalecić Ci kurację domową. Zwłaszcza, że obecnie dużo czasu spędzamy w domu, możemy ten czas wykorzystać na pielęgnację włosów i skóry głowy.

W jaki sposób możesz odbyć konsultację on-line?

Konsultacje mogą odbyć się w formie telekonsultacji, podczas której trycholog zadzwoni na podany przez Ciebie numer telefonu. Konsultacje mogą mieć postać videokonulstacji albo też wymiany wiadomości email. Przed konsultacją w jakiejkolwiek formie, zwłaszcza w formie telekonsultacji warto przesłać do nas zdjęcia stanu włosów i skóry głowy.

Kto może przeprowadzić konsultację on-line?

Konsultację on-line w naszej placówce może przeprowadzić trycholog-kosmetolog oraz trycholog- dermatolog. Wybór odpowiedniej osoby zależy od problemu jaki posiadasz. Jeśli borykasz się z wieloletnim problemem i do tej pory nikt nie potrafił Ci pomóc wybierz konsultację u trychologa-dermatologa. Jeśli natomiast nie konsultowałaś/konsultowałeś problemu wcześniej z nikim, będzie to twoja pierwsza konsultacja w tej sprawie lub pragniesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naturalnej kuracji i pielęgnacji włosów i skóry głowy – wybierz trychologa-kosmetologa.

Co zyskasz dzięki konsultacji on-line?

Zyskasz wytyczne jak obecnie w warunkach domowych zwalczać swój problem stosując odpowiednie kosmetyki trychologiczne (konsultacja u trychologa-kosmetologa) lub leki (konsultacja u trychologa-dermatologa, otrzymasz wtedy e-receptę) oraz wszelkiego rodzaju informacje jakie kroki ewentualnie dodatkowo podjąć po wycieszeniu się epidemii.

W jaki sposób możesz odbyć konsultację on-line?

Po prostu wyślij maila z informacją o chęci odbycia takiej konsultacji na adres: info@centrumzdrowegowlosa.pl. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz wszystkie informacje o dalszych krokach.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

mgr
właściciel, trycholog kosmetyczny, kosmetolog

Edyta Pawluś

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku kosmetologia oraz Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku biologia. Współzałożyciel oraz Członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. W Centrum Zdrowego Włosa zajmuję się analizą rodzaju skóry głowy i włosów oraz wykonywaniem zabiegów z zakresu kosmetologii trychologicznej.