Facebook
Facebook
Opinie
Opinie
Blog
Blog
Instagram
Instagram
Wstecz
12.03.2022 Edyta Pawluś

Nasi specjaliści jako wykładowcy na wiosennych kongresach branżowych.

Nadchodzi wiosna a z nią kongresy branżowe: trychologiczne, dermatologiczne oraz kosmetologiczne. Nasz zespół bierze udział w kongresach zarówno w roli słuchaczy oraz w roli wykładowców. Nasze doświadczenie w leczeniu chorób skóry głowy oraz pielęgnacji problematycznej skóry głowy coraz częściej zostaje docenianie zarówno przez organizatorów kongresów jak i przez prasę branżową, w której możecie znaleźć artykuły naszych trychologów.

Dermatolog Magdalena Wawrzynkiewicz jako prelegent na Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej w Monaco.

Nasza Pani doktor dermatolog – trycholog Magdalena Wawrzynkiewicz wystąpi na Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej & Anti-Aging w Monaco. Zaprezentuje wykład na temat zastosowania osocza bogatopłytkowego w leczeniu łysienia androgenowego oraz łysienia telogenowego. Przedstawi słuchaczom z całego świata jakie efekty leczenia za pomocą osocza bogatopłytkowego uzyskała w długoletniej pracy z pacjentami trychologicznymi w naszym gabinecie. Dr Magdalena Wawrzynkiewicz zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem łysienia androgenowego, leczeniem łysienia telogenowego,  łysienia bliznowaciejącego oraz wszelakich chorób skóry głowy. W celu osiągnięcia najlepszych efektów w swojej praktyce łączy zarówno zastosowanie leków doustnych, leków miejscowych  jak i różnorodnych zabiegów. Jednym z tych zabiegów jest osocze bogatopłytkowe, dzięki któremu uzyskujemy u wielu pacjentów pozytywne efekty terapeutyczne w postaci zahamowania procesów łysienia jak i zagęszczenia włosów. Dr Wawrzynkiewicz wykonuje co miesiąc kilkadziesiąt zabiegów osocza od lat, dzięki temu posiada wielu zadowolonych pacjentów i ogromne doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów. Oprócz opieki nad naszymi pacjentami dodatkowo zajmuje się medycyną estetyczną, szkoleniem lekarzy z zakresu wykonywania trichoskopii (badania włosów) oraz udziela się jako prelegent na kongresach dermatologicznych oraz medycyny estetycznej.

Trycholog Edyta Pawluś jako wykładowca na Kongresie Trychologicznym w Gdańsku.

Nasz trycholog Edyta Pawluś, jako członek – założyciel Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, przedstawi wykład na wiosennym Kongresie Trychologicznym organizowanym przez Stowarzyszenie. Przedstawi wykład na temat łysienia bliznowaciejącego oraz postępowania z nim w gabinecie trychologicznym. Łysienia bliznowaciejące to poważne problemy trychologiczne wymagające wnikliwej diagnostyki a następnie leczenia dermatologicznego. W trakcie 12- letniej pracy z pacjentami trychologicznymi nasza trycholog Edyta Pawluś spotkała się z wieloma przypadkami łysień bliznowaciejących.  Na kongresie trycholog Edyta Pawluś podzieli się doświadczeniem z innymi trychologami jak prawidłowo rozpoznać łysienie bliznowaciejące, z jakimi łysieniami bliznowaciejącymi spotykamy się w gabinecie trychologicznym i jak prawidłowo z tymi problemami postąpić. Diagnostyka łysienia bliznowaciejącego może bowiem sprawiać trudność początkującym trychologom. Edyta Pawluś posiada długoletnie doświadczenie w pielęgnacji problematycznej skóry głowy. W Centrum Zdrowego Włosa prowadzi zarówno konsultacje trychologiczne jak i zabiegi trychologiczne. W tym sezonie wiosennym możecie również znaleźć jej artykuł na temat problemów trychologicznych u kobiet w okresie menopauzy w marcowym wydaniu profesjonalnego magazynu kosmetologicznego Les Nouvelles Esthetiques.

Centrum Zdrowego Włosa jako jeden z najbardziej doświadczonych gabinetów trychologicznych w Polsce. 

W tym roku nasze Centrum będzie obchodziło 11 urodziny. Od 11 lat pomagamy pacjentom borykającym się z wypadaniem włosów, różnymi postaciami łysienia czy chorobami skóry głowy. Nasz zespół tworzą lekarze, kosmetolodzy i dietetyk. Zapewniamy kompleksową opiekę od diagnostyki poprzez leczenie oraz specjalistyczną pielęgnację. Nasi specjaliści w wielu przypadkach współpracują ze sobą aby osiągnąć jak najlepsze efekty terapeutyczne. Cały czas się rozwijamy, szkolimy i poszukujemy nowych metod walki z problemami skóry głowy i włosów. Zaufało nam już tysiące osób. Jeśli borykasz się z jakimkolwiek problemem z włosami lub skórą głowy zapraszamy zarówno na konsultację diagnostyczną, na której zostanie wykonane badanie włosów – trichoskopia jak i na zabiegi!

 

mgr
właściciel, trycholog kosmetyczny, kosmetolog

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku kosmetologia oraz Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku biologia. Współzałożyciel oraz Członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. W Centrum Zdrowego Włosa zajmuję się analizą rodzaju skóry głowy i włosów oraz wykonywaniem zabiegów z zakresu kosmetologii trychologicznej.